Warsztaty w muzeum – “Kwietna Łąka”

Zapraszamy 9 lipca (piątek) o godz. 17:00 na zajęcia tkackie dla dorosłych poświęcone tematowi gobelinu. Naszą inspiracją będzie towarzyszący nam lub wymarzony krajobraz łąki kwietnej. Wykorzystamy wzorzyste ścinki bawełniane, wstążki, pompony, a także rośliny by stworzyć niewielką tkaninę dekoracyjną-obraz kwietnej łąki do naszych domów.
Pracować będziemy na ramkach tkackich.

Dla kogo: dorośli, dla osób niedoświadczonych (można przyprowadzić ze sobą dzieci)
Termin: 9 lipca (piątek), godz. 17.00-19.00
Miejsce: Muzeum Ziemi Sokólskiej Sokólskiego Ośrodka Kultury, ul. Piłsudskiego 2
Cena: Bezpłatne
Prowadzenie: Edyta Wiśniewska – tkaczka krajek, członek Stowarzyszenia Twórców Ludowych, współautorka publikacji poświęconej krajce “Krajka – Sokólska Tkanina Ludowa” wydanej przez Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej, stypendystka Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej

Zapisy* : poczta@muzeumziemisokolskiej.pl
wyślij e-mail zawierający: imię i nazwisko, telefon kontaktowy
lub zadzwoń pod nr. 733 007 796
* Ilość miejsc ograniczona
Zapraszamy!
Wydarzenie odbywa się w ramach Akcji Lato 2021 Sokólskiego Ośrodka Kultury.