Relacja z warsztatów z podagrycznika

Zdjęcie

Wczoraj, 12 maja ( wtorek) w Muzeum Ziemi Sokólskiej odbyły się warsztaty zielarskie poświęcone podagrycznikowi, które poprowadziła Agnieszka Prymaka ( Zielska Kolonia) – zielarka i pasjonatka ziół 🌿 Spotkanie było kameralne. Przebiegło w bardzo miłej atmosferze i było okazją do zdobycia wiedzy o właściwościach rośliny🌱Podczas warsztatów uczestnicy przygotowali aromatyczną sól ziołową z podagrycznika, świeże pesto oraz napar🫖

Skip to content