Wakacyjna oferta warsztatów w Muzeum

W ramach Akcji Lato 2021 Sokólskiego Ośrodka Kultury zapraszamy do Muzeum Ziemi Sokólskiej od 5 lipca do 9 lipca 2021 r. w godzinach 10.00 – 11.30 na bezpłatne warsztaty tkackie dla dzieci.

Miejsce: Muzeum Ziemi Sokólskiej SOK, ul. Piłsudskiego 2

5-9 lipca 2021 r.

godz. 10.00 – 11.30

Warsztaty odbywać się mogą z udziałem opiekunów dzieci, mogą mieć charakter rodzinny.

5 lipiec (poniedziałek), godz. 10:00 – 11.30 – temat: “KWIETNA ŁĄKA” – tworzymy dekorację na ścianę, na ramkach tkackich, z kolorowych włóczek, materiałów, wstążek, komponujemy obraz-gobelin, dodajemy pompony-kwiaty i materiały naturalne: suszone rośliny, patyczki.

6 lipiec (wtorek) godz. 10:00 -11:30 – temat: tkamy BRANSOLETKĘ (lub wykonujemy smycz na klucze) na deseczkach tkackich-bardkach, uczestnicy ozdabiają stworzone krajki/bransoletki/smycze pomponami, koralikami.

7 lipiec (środa) godz. 10:00 – 11:30 temat: “KWIETNA ŁĄKA” – na ramkach tkackich tworzymy obraz-gobelin z kolorowych włóczek, materiałów, wstążek, dodajemy pompony-kwiaty i materiały naturalne: suszone rośliny, patyczki.

8 lipiec (czwartek) godz. 10:00 – 11:30 temat: tkamy BRANSOLETKĘ (lub wykonujemy smycz na klucze) na bardkach tkackich, uczestnicy ozdabiają wytworzone bransoletki/smycze pomponami, koralikami

9 lipiec (piątek) godz. 10:00 – 12:00 – tkamy własną TOREBKĘ! Przy użyciu ramki tkackiej wykonamy niewielką torebkę ze ścinków bawełnianych.

Zapewniamy materiały. Wszystko co powstanie na zajęciach uczestnicy zabierają do domu!

Uwaga! Można zapisać się na tylko jeden, lub więcej dni. Zapisujemy się na WYBRANE terminy i tematy. Szczegóły u instruktora: Edyta Wiśniewska – 733 007 796, poczta@muzeumziemisokolskiej.pl

Zapisy bezpośrednio u instruktora bądź poprzez poczta@sokolskiosrodekkultury.pl (w tytule wiadomości –  “Warsztaty tkackie”, w treści maila podać imię i nazwisko, wiek, kontakt telefoniczny do opiekuna dziecka).

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą innych wakacyjnych zajęć (plastycznych, wokalnych, tanecznych) na stronie SOK: https://sokolskiosrodekkultury.pl/