Od 4 maja Muzeum Ziemi Sokólskiej ponownie otwarte dla zwiedzających

Od 4 maja zapraszamy Państwa do siedziby Muzeum Ziemi Sokólskiej. Przypominamy także o nowych godzinach otwarcia placówki: od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00, w soboty zapraszamy od 10:00 do 15:00.

Aktualna wystawa czasowa prezentowana w muzeum to ekspozycja zdjęć z sokólskiego targu, pt. “Dzień targowy w Sokółce”. Są to ostanie chwile tej ekspozycji, ostatnia szansa by zobaczyć Sokółkę i jej mieszkańców od lat 30. XX w. po lata 90. XX w. uczestniczących w poniedziałkowej tradycji targu.

Przypominamy, że zgodnie z aktualnymi obostrzeniami rządowymi nadal zwiedzających muzeum obowiązuje m.in. noszenie maseczek ochronnych, dezynfekcja rąk przy wejściu, zachowywanie odpowiedniej odległości od innych zwiedzających, limity ilościowe. Do zobaczenia w Muzeum!