Rodzinne Warsztaty Wielkanocne

W najbliższą sobotę 20 marca o godz. 10:00 zapraszamy na zajęcia przygotowujące do świąt Wielkanocnych, które poświęcone będą wykonywaniu palm wielkanocnych oraz tworzeniu pisanek.

Zbliża się Pierwszy Dzień Wiosny, jak co roku o tej porze zapraszamy rodziny z dziećmi na spotkanie z tradycjami wielkanocnymi. W najbliższą sobotę 20 marca w Sali “Lira” Sokólskiego Ośrodka Kultury (ul. Grodzieńska 1) o godz. 10:00 będzie możliwość wspólnego wykonania palm wielkanocnych oraz nauki wykonywania pisanek metodą batikową (za pomocą nanoszenia na skorupkę rozgrzanego wosku).

Chętnych na warsztaty prosimy o zabranie ze sobą gałązek bukszpanu oraz gotowanych jajek lub wydmuszek.
Warsztaty odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego (m.in. obowiązują maseczki ochronne).

By wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zgłosić się do organizatora poprzez stronę facebookową Sokólskiego Ośrodka Kultury.